Back
סיפורי לוואצה
ALT alt

LAVAZZA CALENDAR 2021 - The New Humanity (האנושות החדשה)

מאת צוות Lavazza 3 דקות

"להיות אנושי זה המאפיין יוצא הדופן ביותר של בני אדם."
- פרנצ'סקה לוואצה

האנושות החדשה, שהיא גם הכותרת של לוח השנה של Lavazza, מייצגת לידה מחדש אישית וקולקטיבית שצמחה מרגע קשה - החוויה המשותפת של הבידוד בזמן מגפת הקורונה - אשר נתנה לנו השראה לנצל את הכישרונות והרגישויות שלנו, להרחיב את האופקים ולפתוח את הלב שלנו, ולפעול לטיפוח ערכים עמוקים יותר של כבוד, הכלה וקַיָּמוּת.

הפרויקט מייצג את התקווה של Lavazza לבנות גשר בין אנשים, להציע להם חזון חדש של העולם, ולהשתמש באומנות כשפה אוניברסלית כדי לקרב בין בני האדם. זוהי יוזמה ליצירת שינוי חיובי בעזרת הגדרה מחדש של היחסים בין אנשים לקהילה בה הם חיים על ידי התמקדות בדברים שתמיד היו חשובים: סביבה, קַיָּמוּת, גיוון וכבוד לבני אדם באשר הם.

שער לוח השנה

מאת כריסטי לי רוג'רס

ל-Lavazza יש לב ונשמה."
- - כריסטי לי רוג'רס

זה מה שלכד את תשומת לבה של כריסטי לי רוג'רס לגבי הפרויקט הזה והעניק לה את ההשראה לפעול יחד עם הצוות של Lavazza כדי ליצור את השער של לוח השנה 2021.

כריסטי רואה באומנות שער אל הנשמה ומאמינה שניתן להשתמש בה כדי להביט אל מעבר למה שאנו מסוגלים לראות בחושים המוגבלים שלנו. זה בדיוק מה שפרויקט האנושות החדשה עושה.

בעזרת אהבתה של כריסטי למים כמוזה האומנותית שלה לפרויקט השער של לוח השנה 2021 של Lavazza היא מתמקדת בתקווה וביופי אבל גם בעיקר בפגיעות שלנו כבני אדם וכיצד אנו יכולים למצוא בתוכנו את החוזקות העמוקות שלנו על ידי למידה כיצד לנווט את החיים שלנו.

באמצעות הפרויקט הזה כריסטי מקווה לתת השראה לאחרים לדמיין עתיד טוב יותר ועולם טוב יותר. עולם שבו אנשים מעודדים ומחזקים זה את זה. עולם שמפגין אנושיות. אנושות חדשה שבה אנשים משקיעים את הלב והנשמה בכל מה שהם עושים, ממש כמו Lavazza.

בתוך לוח השנה

באירוע שכולו על האנושות החדשה, לוח השנה של Lavazza לשנת 2021 נחשף לציבור באמצעות פסיפס של קולות מקהילת Lavazza ומחוצה לה, עם מסרים של אזהרה ותקווה גם יחד.

ינואר - מאת דניס רובר
"דמיינתי את האנושות החדשה הזו כשיבה למקורות של העולם."

דניס תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה פנטסטית של אדם המתמזג עם הטבע.


פברואר - מאת קרולין דרייק

"אנשים, טבע והעולם מעשה ידי אדם שלובים זה בזה בצורה מושלמת."

קרולין תרמה ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה מופשטת וצבעונית של זוג מעורב המתחבר ליצירת פסל אנושי ייחודי.

 

מרץ - מאת סטיב מק'קורי
"אני מקווה לשחזר את ההנאה, הסקרנות, והאהבה והכבוד לאחרים שאני מנסה לטפח בכל יום."

סטיב תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה המתארת אינטימיות, אהבה, והערכה לבריאות שלנו, של יקירינו ושל הסביבה שלנו.

אפריל - מאת צ'רלי דאבולי

""אנו זקוקים לנשמה כדי לאזן את העולם שבו אנו חיים וליצור הרמוניה בין יצירותיו."

צ'רלי תרם ללוח השנה Lavazza 2021 על ידי יצירת תמונה אירונית של סביבה סוריאליסטית שעושה צחוק מהמציאות בה אנו חיים ומכוונת את הצופים לכיוונים חדשים.

 

מאי - מאת אמי ויטאלה
"אני מקווה שהרגע הזה יעורר בנו השראה לתקן את היחסים שלנו עם הטבע וזה עם זה."

אמי תרמה ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה שבה האדם הופך לחלק בלתי נפרד מהנוף ומהטבע, כדי שנוכל להבין שלדאוג לכדור הארץ פירושו לדאוג לעצמנו.

 

יוני - מאת מרתה קופר
"ראינו כיצד פעולות של יחידים יכולות להועיל מאוד לכולם"

מרתה תרמה ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה שהציגה את תושבי ניו יורק, הידועים כנון-קונפורמיסטים, שבהסכמה הדדית מכבדים את ההגבלות שהוטלו עליהם בעקבות המגפה.

 

יולי - מאת דייוויד לה-שאפל
"לעזור לעולם פירושו להציע לאנשים מוצרים טובים ללא תאוות בצע ובלי לנצל לרעה את 'אמא אדמה' ותושביה."

דייוויד תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה שממחישה את היחסים בין עולם הטבע לעולם האנושי כדי להעביר מסר של אחדות: אנחנו אחד.

 

אוגוסט - מאת מרטין שולר
""העיניים לא משקרות. הפה או המוח שלנו יכולים לשטות בנו, אבל העיניים תמיד רואות את האמת."

מרטין תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה שמשדרת את האנושיות המשותפת שלנו על ידי התמקדות במראה האולטימטיבית: העיניים שלנו. בניגוד למילים, שיכולות לפעמים להיות מנוגדות למה שאנו מרגישים באמת, העיניים שלנו עוזרות לנו להבין טוב יותר זה את זה.

 

ספטמבר - מאת JOEY L.
"יש כאן הרבה עושר, גם אם הוא לא נמדד בכסף".

ג'ואי תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה המכבדת את עצמאותם של אנשי שבט הבודי (Body Me'en) האתיופי, שאנשיו מקבלים מבני משפחתם את כל התמיכה הדרושה להם כדי לשרוד רגעים קשים, ואינם זקוקים לעזרה מזרים.

 

אוקטובר - מאת אאוחניו רקואנקו
"התחלנו להעריך את מה שפעם נראה לנו ברור מאליו".

אאוחניו תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה שמתארת דברים שהיו פעם מציאות שגרתית (שתיית קפה, ישיבה בצוותא או ניהול שיחה) אך הפכו בזמן המגפה ליוצאי דופן ויקרי ערך.

 

נובמבר - מאת סימונה ברמנטה
"כבר לא 'אדם' אלא 'בן אנוש'."

סימונה תרם ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה המתארת את החשיבות של חיים מודעים בהרמוניה עם האדמה עליה אנו חיים. בתמונה מופיעות שלוש נשים (בהקשר של שלוש הגארציות מהמיתולוגיה) המסמלות שלושה ערכי ליבה: מודעות, ידע ואהבה.

 

דצמבר - מאת TOILETPAPER
"צבעים שונים, אותם שמיים."

Toiletpaper תרמו ללוח השנה Lavazza 2021 תמונה סוריאליסטית שמזכירה לנו שכולנו דומים: כולנו באים מאותו מקום, וכולנו נסיים באותו מקום - יקום כחול עצום ועמוק, בדומה לצבע האנשים שמופיעים בתצלום.

שירות לקוחות

זקוקים לעזרה? עיינו בשאלות הנפוצות שלנו או צרו עמנו קשר.

FLAGSHIP STORE

ליהנות מחוויית Lavazza אותנטית בחנויות שלנו.