Training Center Training Center

Training Center

רשת בתי הספר לקפה הגדולה ביותר בעולם.

המשימה שלנו היא להפיץ את תרבות האספרסו והקפה ברחבי העולם. החזון שלנו הוא להפוך לנקודת ייחוס עבור אנשים הפועלים בתעשיית הקפה.

ל-Training Center של Lavazza יש את הרשת הגדולה ביותר להכשרה בתחום הקפה: שבעה משרדים באיטליה, 47 ברחבי העולם, המוקדשים כולם לאנשי מקצוע בתחום הקפה וגם לחובבי קפה. 

בית ספר לקפה

ה-Training Center של Lavazza הוא אוניברסיטה אמיתית של קפה: אנו מארגנים קורסי הכשרה עבור בריסטות, צוותי הסעדה, צוותי מכירה, מפיצים, עובדים חדשים, עיתונאים ומובילי דעת קהל.

חוויית הקפה


מבוטניקה ל-Coffee Design, דרך אומנות הכנת קפה איטלקי אמיתי, ב-Training Center תמצאו תכנים רבים יותר משציפיתם: מסע אמיתי לגילוי העולם המופלא הזה, בהנחיית המומחים שלנו.  

אנו מציעים קורסים על שיטות להכנת קפה, מהמסורתיות לחדשניות ביותר שמיועדים לאנשי מקצוע.

במוקד העניין ניצבת כמובן הכנת האספרסו, הקפה האיטלקי האולטימטיבי. מאפייניו העיקריים הם טעם מלא-גוף, ארומה עוצמתית וחלב מוקרם מרוכז. שתיית אספרסו היא חוויה חושית טוטאלית שמשלבת בין ראייה, ריח וטעם.

שורשי הקפה: מוצא הקפה

רצינו לחגוג את שורשיו ההיסטוריים של מוצר ייחודי זה. "שורשי הקפה" הוא מסע בעקבות מקורות הקפה, פול הפלא, כשעשה את דרכו לעבר העולם המערבי, תוך בחינת המשמעויות המוקנות לו בתרבויות שונות. 
 
הפרויקט, שהפך גם לספר שנכתב על ידי העיתונאי "הנווד הקולינרי" ויטוריו קאסטלאני (שמוכר בשם שף קומלה), בוחן את אלפי הדרכים שבהן הקפה שונה כדי להתאים לטעמים ולהרגלים של האנשים השונים ששותים אותו מדי יום. 
 
למרות שכיום ניתן להתייחס לאספרסו כ"שפת הקפה האוניברסלית שחולקים תושבי חמש היבשות, חשוב לזכור שבכל מדינה אפשר למצוא את 'הניבים המקומיים' שלה שעדיין קיימים כיום: הטקסים, ההרגלים והדרכים שבהם שותים קפה שמקושרים למסורות אינדיבידואליות" (שף קומלה).

COFFEE DESIGN

לקבלת חוויה יצירתית אמיתית של Lavazza. 

Coffee Design הוא יישום של עיצוב מזון על קפה: נושא שלא היה קיים עד לפני מספר שנים, וש-Lavazza הפכה לאומנות אמיתית. 

אנו יוצרים מוצרים חדשניים, מתנסים בשילובי טעמים חדשים ומפתחים כלים להכנת קפה ולהגשתו. החדשנות והניסויים של Lavazza הם נקודת המוצא הבסיסית עבור יצירות מדהימות אלה.

מתכוניםכלים


הרשת העולמית שלנו

שירות לקוחות

זקוקים לעזרה? עיינו בשאלות הנפוצות שלנו או צרו עמנו קשר.

FLAGSHIP STORE

ליהנות מחוויית Lavazza אותנטית בחנויות שלנו.